Návod

LEHÁTKO ANADI - MONTÁŽNÍ NÁVOD

ZDE najdete podrobný video montážní návod, podle kterého se lehátko nejlépe skládá. Před montáží samotnou si pečlivě přečtěte níže uvedené.

 

Upozorňujeme na nejčastější chybu při montáži - prostrčení posledního dílu konstrukce (tj. kratší tyče, na kterou se šroubuje napínací lišta) do otvoru potahu. Tento díl do otvoru nepatří! Do tohoto otvoru se vkládá POUZE NAPÍNACÍ LIŠTA, která vypíná potah.

Zkontrolujte, zda složené lehátko vypadá ze spodní strany stejně jako lehátko na fotografii odeslané mailem spolu s návodem po zakoupení lehátka.

 

Zpevněná konstrukce se šroubovacími nožičkami z důvodu zvýšení nosnosti je až od velikosti L. Nožičky u velikosti M se pouze nasazují.

 

Součástí balení je imbusový klíč, 11 šroubů (1 náhradní) a 8 věnečkových podložek. Věnečkové podložky jsou určené pouze pro šrouby upevňující nožičky.

V případě lehátek velikosti M balení obsahuje pouze 3 šrouby (2 + 1 náhradní na upevnění lišty).

 

Balení obsahuje 4 protiskluzové samolepky, které se lepí na spodní stranu nožiček lehátka, pokud je umístěné v interiéru.

 

Nerezová ochrana rohů

Pokud jste zakoupili nerezovou ochranu rohů, nasaďte jí na jednotlivé rohy lehátka před nasazením nožiček. V případě, že roh částečně překrývá dírku na šroub, použijte gumovou palici a roh doklepněte střídavě z jedné a pak z druhé strany. To opakujte i vícekrát do té doby, než bude roh správně usazený a dírka volná. Poté přišroubujte.

 

Pokud budete mít zájem o konzultaci během montáže, kontaktujte nás na tel. 777 877 235.