Montážní návod lehátko Anadi

Zakoupili jste u nás lehátko Anadi. Lehátko se nejlépe skládá podle video montážního návodu - ZDE. Video můžete po každém jednotlivém kroku zastavit a lehátko skládat postupně, čímž se vyhnete chybám při montáži.

Přesto doporučujeme číst pozorně i upozornění níže. Pravidelně se setkáváme se špatně složenými lehátky našich zákazníků, a to i po letech používání. I špatně složené lehátko může dobře sloužit, ale vypnutí potahu není takové, jako by mělo být, zvláště pokud se jedná o chybné prostrčení tyče viz níže. Pokud má pes tendence k ničení, s povoleným potahem mu to půjde určitě lépe.

! Upozorňujeme na nejčastější chybu při montáži

Nejčastější chybou při montáži je prostrčení posledního dílu konstrukce (tj. kratší tyče, na kterou se šroubuje napínací lišta) do otvoru potahu. Tento díl do otvoru nepatří! Do tohoto otvoru se vkládá POUZE NAPÍNACÍ LIŠTA, která vypíná potah. Zkontrolujte, zda složené lehátko vypadá ze spodní strany stejně jako lehátko na fotografii.

Správná montáž lišty web

Další častou chybou je otočení lišty přesahem směrem ven. Kontrola je jednoduchá - porovnání spodní strany složeného lehátka s lehátkem na fotografii výše.

Zpevněná konstrukce se šroubovacími nožičkami z důvodu zvýšení nosnosti je až od velikosti L. Nožičky u velikosti M se pouze nasazují.

 Součástí balení je imbusový klíč, 11 šroubů (1 náhradní) a 8 věnečkových podložek. Věnečkové podložky jsou určené pouze pro šrouby upevňující nožičky.

V případě lehátek velikosti M balení obsahuje pouze 3 šrouby (1 náhradní) na upevnění lišty.

 Balení obsahuje 4 protiskluzové samolepky, které se lepí na spodní stranu nožiček lehátka, pokud je umístěné v interiéru.

 Nerezová ochrana rohů

Pokud jste zakoupili nerezovou ochranu rohů, nasaďte jí na jednotlivé rohy lehátka před nasazením nožiček. Předtím odstraňte z rohů ochrannou fólii, která chrání leštěnou nerez před poškrábáním. Pro snadné odstranění fólie jí nejdříve nahřejte horkým vzduchem, ideálně horkovzdušnou pistolí. V případě, že roh částečně překrývá dírku na šroub, použijte gumovou palici a roh doklepněte střídavě z jedné a pak z druhé strany. To opakujte i vícekrát až do té doby, než bude roh správně usazený a dírka volná. Poté přišroubujte.

 ! Než začnete

  • Všechny šroubky nejprve ručně zašroubujte alespoň o 4 závity.
  • Pokud používáte aku šroubovák, nastavte sílu utahování šroubováku asi na polovinu stupnice. Při přetažení může dojít k protočení závitu. Takto poškozený produkt je pak třeba servisovat.
  • Při nasazování rohů do konstrukce věnujte zvýšenou pozornost materiálu potahu – může dojít k jeho skřípnutí a poškození.

Pokud budete mít zájem o konzultaci během montáže, kontaktujte nás na tel. 777 877 235, v případě nedostupnosti na jiném čísle viz kontakt.

Obrázkový montážní návod

Agatka na cernem bile pozadi web