Lehátko může být umístěné trvale venku bez zastřešení

chs cuvac v srdci2

Lehátko Anadi určené k celoročnímu používání i na nezastřešeném místě, jako voděodolný venkovní pelech pro psy. Konstrukce je nerezová, použitelná v jakémkoliv počasí. Potah je vyroben z originální patentované tkaniny Batyline®  s unikátními vlastnostmi. Potah rychle schne, voda jím z velké části prochází, po dešti je lehátko prakticky ihned použitelné bez zásahu majitele. Při umístění na slunci se potah Batyline®  nezahřívá, a to ani tmavé barvy. Díky vysoké odolnosti materiálu proti UV záření jsou barvy stabilní i na přímém slunci, neblednou.

Pokud máte psa, kterému nevadí chlad a zdržuje se na zahradě celoročně nehledě na počasí, může využívat lehátko Anadi skutečně celý rok bez omezení. Jen sníh je třeba z povrchu lehátka sklepnout nebo smést.

Certifikát kvality

Certifikováno TÜV SÜD Czech s.r.o. , Inspekční certifikát evid. č. 08.827.253

Vysoká nosnost, materiály nejvyšší kvality pocházející ze zemí EU.

Ohaři2   115   112

Odolná nerezová konstrukce

Všechny díly konstrukce jsou z ušlechtilé nerezové oceli včetně šroubků, rohy jsou vyrobené ze speciálního plastu se skelnými vlákny, ve kterém je zalisovaná kovová vložka. Nerezové nohy jsou navíc zpevněné speciálními nerezovými díly. Součástí konstrukce je nerezová lišta, díky které je potah vypnutý na maximum a neprověšuje se.

Voděodolný venkovní pelech pro psa ANADI je vyroben z nerezového profilu 2,5 x 2,5 cm. Verze Anadi Masive je vyrobená z profilu 3 x 3 cm. Tato verze je vhodná pro psy nad 50 kg a tam, kde je předpokládaná opravdu extrémní a intenzivní zátěž, například chovatelské stanice, psí hotely.

Voděodolný potah z kompozitního materiálu

Potah je original Batyline® - flexibilní kompozitní textílie unikátních vlastností pro vnitřní i venkovní použití. Výrobní proces termofixace zajišťuje výjimečnou odolnost proti roztržení, parametry tkaniny v tahu jsou 4,4 t na m². Složení příze zajišťuje barevnou stálost, nebledne ani se neohřívá při dlouhodobém umístění na přímém slunci. Kromě odolnosti proti UV záření vykazuje Batyline® rovněž vysokou odolnost proti plísním. Samozřejmě je voděodolný a omyvatelný.

Existuje mnoho levnějších napodobenin tohoto materiálu pocházejících především z východu, a přestože vypadají na první pohled stejně, jejich vlastnosti jsou naprosto rozdílné.

Luxusní pelechy pro psy na celý život – lehátko Anadi je kompletně servisovatelné, všechny náhradní díly lze objednat.

 Kirrilek