Domácí i venkovní voděodolný pelech pro psy


Domácí i venkovní voděodolný pelech pro psy

Elegantní a hygienický domácí pelíšek

Lehátko Anadi se hodí do kažného interiéru, vyniká svou elegancí a stylem. Díky jednoduchým a čistým tvarům není rušivým doplňkem ani v klasickém, ani moderně zařízeném interiéru. Velmi rychlá, snadná a důkladná údržba s minimálním zatížením domácnosti prachem, odolnost materiálu potahu proti plísním a snadná eliminace roztočů v dnešní uspěchané a alergeny zatížené době dělá z nerezového lehátka Anadi pelíšek budoucnosti.

voděodolný pelech pro psy venkovní pelech pro psa

Z praktického lehátka luxusní kanape

Pro zvýšení komfortu lze na lehátko umístit matraci Anadi. Připevní se k lehátku jednoduchým a rychlým způsobem. V nabídce máme jednoduché matrace nebo matrace s podhlavníkem. Zvláště psi, kteří mají problém s krční páteří, podhlavník ocení jako opěrku hlavy. Menší plemena se zase v pelíšku s podhlavníkem cítí bezpečněji. Matrace Anadi jsou vhodné především pro lehátka umístěná v interiéru, pro exteriér je ideální lehátko bez matrace, případně lze použít matraci bez podhlavníku.

venkovní pelech pro psa vodeodolny pelech pro psyPraktický voděodolný venkovní pelech pro psa

V exteriéru je lehátko Anadi určené k celoročnímu používání i na nezastřešeném místě, jako voděodolný venkovní pelech pro psy. Konstrukce je nerezová, použitelná v každém počasí. Potah je vyroben z originální patentované tkaniny Batyline® s unikátními vlastnostmi. Potah rychle schne, voda jím z velké části prochází, po dešti je lehátko prakticky hned použitelné. Při umístění na slunci se potah Batyline® nezahřívá, a to ani tmavé barvy. Díky vysoké odolnosti materiálu proti UV záření jsou barvy stabilní i a přímém slunci, neblednou.
Pokud máte plemeno, které má rádo zimu a zdržuje se hodně na zahradě nehledě na počasí, může využívat lehátko skutečně po celý rok a bez omezení. Jen sníh je třeba z povrchu lehátka sklepnout nebo smést.

 

KOUPIT LEHÁTKO                     PŮJČIT LEHÁTKO