Pelech, lehátko nebo ortopedická matrace pro psy?


Pelech, lehátko nebo ortopedická matrace pro psy?

Ortopedické zdravotní lehátko

Díky použitému materiálu potahu Batyline® a originálnímu konstrukčnímu řešení zabraňujícímu prověšování představuje ortopedické lehátko Anadi pro psy ideální ortopedickou podporu podobně

ortopedická matrace pro psy kožní nemoci psů ortopedické pelechy pro psy

 jako ortopedická matrace pro psy. Je to srovnatelné se zdravým ležením jejich dvounohých majitelů. Každý člověk ví, jak důležitou roli pro jeho odpočinek a spánek hraje kvalitní ortopedická matrace. Pokud je příliš tvrdá nebo naopak příliš měkká, cítí se každé ráno jako polámaný a nedostatečně odpočinutý. A v případě člověka se zdravotními problémy nebo seniora to platí dvojnásob. U psů je to úplně stejné, jen si to většinou neuvědomujeme.

 Konstrukce lehátka Anadi poskytuje lepší ortopedický komfort pro vašeho psa než běžný ortopedický pelech nebo zdravotní ortopedická matrace pro psy.

Z vyvýšeného pelíšku se psům mnohem lépe vstává než ze země, tuto skutečnost nejvíce ocení psi s ortopedickými problémy a senioři. Pro lepší představu si můžeme představit, jak starý člověk nastupuje do auta a vystupuje z auta, je to stejný princip. Seniorovi se podstatně lépe se nasedá do automobilu s výše umístěnými sedačkami, směrem nahoru, než na sedačku nízko směrem dolů, a to samé 

 

platí o vystupování z auta - lépe se mu sesedá z výše umístěné sedačky směrem dolů, než z nízko umístěné sedačky směrem nahoru.

S matrací Anadi úleva krční páteři

Pro zvýšení komfortu lze na lehátko nacházející se v interiéru umístit matraci Anadi. Připevní se k lehátku jednoduchým a rychlým způsobem. V nabídce máme jednoduché matrace nebo matrace s podhlavníkem. Zvláště psi, kteří mají problém s krční páteří, podhlavník ocení jako opěrku hlavy. Menší plemena se zase v pelíšku s podhlavníkem cítí bezpečněji.

Venkovní voděodolné lehátko proti otlakům a jako prevence prochlazení

Častým zdravotním problémem u velkých psů jsou otlaky. Otlaky nejsou jen estetickým problémem. Pokud popraskají, mohou se stát otevřené rány vstupní bránou pro infekci. Především psi chovaní venku mají na zahradě své oblíbené místo, které je často nezastřešené, někde poblíž plotu, brány. Většina ortopedických pelechů pro psy nebo zdravotních matrací pro psy, které na toto místo umístíme, je po dešti nepoužitelná a pes si raději lehne vedle na zem, beton nebo zámkovou dlažbu. Což nejen zapříčiňuje vznik otlaků, ale zároveň, především v zimních měsících, pes vystavuje svůj organismus prochladnutí, což se dříve či později odrazí na jeho celkovém zdravotním stavu, kondic a v konečném důsledku to může mít vliv i na délku jeho života. Ortopedické lehátko Anadi je použitelné po dešti prakticky ihned, je tedy vhodné umístit ho na psovo oblíbené místo. Za příznivého počasí lze na venkovní lehátko umísti matraci Anadi bez podhlavníku. Hygienický a antialergický povrch Batyline je vhodný i v případě kožních nemocí psů.

Věnujte pozornost konstrukčnímu řešení lehátek

Lehátko Anadi nemá v rozích mezery, které, jak ukázala praxe, mohou být příčinou zranění psa. A to od zatrženého paspárku po zlomený prst či nohu s následnou artrózou. V současné době je na trhu mnoho takto nevhodně řešených lehátek.

 

KOUPIT LEHÁTKO                     PŮJČIT LEHÁTKO