Látkový, kožený, dřevěný nebo proutěný pelech pro psa?


Látkový, kožený, dřevěný nebo proutěný pelech pro psa?

Látkové, proutěné, dřevěné pelechy nebo lehátko?

Zapomeňte na proutěné, látkové či koženkové pelechy a pelíšky pro psy. Lehátko Anadi z ušlechtilé nerezavějící oceli vyniká svou elegancí a stylem. Konstrukce lehátka Anadi z ušlechtilé nerezové oceli zaručuje jeho trvalou službu. Krom toho, že je pevná a odolná, je její životnost téměř neomezená, nepodléhá rzi. Prozatím se nenašel pes, který by ho dokázal zničit.

Materiál potahu s jedinečnými vlastnostmi

proutěný pelech pro psa kozeny pelisek pro psy dřevěné postele pro psyMateriál potahu je originál Batyline®. Patentovaná flexibilní kompozitní textilie Batyline® je téměř bezúdržbová, lehce omyvatelná rychle schnoucí tkanina odolná proti roztržení, UV paprskům a plísním. Lehátko drží svůj tvar a neprověšuje se nejen díky speciálnímu konstrukčnímu řešení, svůj podíl zde má i Batyline® s naprosto výjimečnou pevností v tahu 4,4 tuny/m². Na slunci se neohřívá a barvy neblednou, ani ty tmavé.

Pelíšek pro psy na celý život

Lehátko Anadi vypadá po umytí stále velmi dobře a to i po dlouhodobém používání. V případě potřeby lze jakýkoliv díl vyměnit, všechny náhradní díly, pocházenící ze zemí EU, jsou skladem. Proto není přehnané tvrzení, že lehátko Anadi je z dlouhodobého hlediska jednou z finančně nejvýhodnějších investicí. Samozřejmě lze koupit pelíšek mnohem levněji, ale jeho životnost a především doba, po kterou tento pelíšek vypadá dobře, je neporovnatelná. Pokud jste majiteli velkého psa, zkuste si spočítat náklady na jeho pelíšky za posledních 10 let. Výsledek vás možná překvapí.

Na lehátka umístěná v interiéru lze jednoduchým způsobem připevnit matraci Anadi s podhlavníkem nebo bez a z lehátka je rázem luxusní kanape.

 

KOUPIT LEHÁTKO                     PŮJČIT LEHÁTKO