Lehátko je hygienické a snadno omyvatelné


Co je Batyline®?

Potah lehátka Anadi je vyroben z patentované kompozitní textilie Batyline®, což je bezúdržbová, lehce omyvatelná tkanina odolná proti roztržení, UV paprskům a plísním. Po namočení rychle schne. 

Snadná údržba a úklid

Při běžném úklihygienické podložky pro psy vodeodolny pelech pro psy omyvatelný hygienický pelisek pro psydu omyvatelný pelíšek očistíme vlhkou houbičkou, při vytírání místnosti přejedeme mopem nejen prostor pod lehátkem, ale i lehátko samotné. To samé při luxování nebo zametání. Při větším znečištění nebo zápachu lehátko ve vaně nebo sprchovém koutě osprchujeme (u venkovního lehátka použijeme hadici) a vyčistíme pomocí kartáčku a běžného čisticího prostředku z obou stran. Necháme chvíli okapat a vrátíme na místo. Potah lze sundat a vyprat v pračce na 40 stupňů, není to však nutné, neboť výše popsaným rychlým způsobem vyčistíme lehátko dostatečně.

Účinná desinfekce

Pokud se objeví nevítaná návštěva v podobě blech a jiných roztočů, celé lehátko jednoduše postříkáme desinfekcí, necháme působit dostatečně dlouho a pak osprchujeme. Eliminace roztočů tak nezabere dlouho dobu a je maximálně účinná. Samozřejmě nevynecháme ani okolí lehátka.

Vhodné pro alergiky

Díky unikátním materiálům, rychlému, jednoduchému a velmi důkladnému úklidu lehátka Anadi a jeho okolí je tento hygienický pelíšek ideální nejen pro alergické psy a psy s kožními problémy, ale i dvounohé členy domácnosti se sklonem k alergii, atopii. Zatížení domácnosti s hygienickým lehátkem je mnohem menší, než v případě polštářových pelechů a matrací, které do sebe vstřebávají vlhkost, prach a pyly a pokud se často neperou, mohou se stát domovem roztočů, zdrojem plísní. Z praxe víme, že každý den pod lehátkem vymeteme malé množství velmi jemného prachu. Ne písku, chlupů, ale jemného prachu, který polštářové pelechy pohlcují. Každý den! A jak často se v domácnostech perou psí pelíšky? Opět z vlastní praxe víme, že to tak často nebývá, protože údržba pelechu, zvláště větší velikosti, není úplně jednoduchá. Rozebrat, jednotlivé díly vyprat, usušit, složit dohromady – to není čtvrt hodinová záležitost jako v případě dokonalé očisty omyvatelného voděodolného pelechu pro psy Anadi pod sprchou či venkovní hadicí.

 

KOUPIT LEHÁTKO                     PŮJČIT LEHÁTKO