telefon + 420 777 337 317
/

Zapůjčení lehátka pro psa na 1 týden

Kód produktu: RENTLAnadi
Velikost lehátka: Zvolte variantu, prosím
Zapůjčení matrace: Zvolte variantu, prosím

Přizpůsobení produktu:

Velikost lehátka:
Zapůjčení matrace:

Cena od
2500 Kč vč. DPH
Vyberte variantu

Pravidla zapůjčení

Zapůjčení lehátka pro psa je zdarma. Rádi Vám ho poskytneme na 1 týden oproti vratné záloze (cca 75% z ceny lehátka), ze které bude po vrácení nepoškozeného lehátka odečteno poštovné 300Kč (k vám a zpět, platí v rámci ČR, ostatní země individuální kalkulace dopravy) a to pouze v případě, že si následně lehátko nezakoupíte. Nechte psa vyzkoušet lehátko ANADI. Ortopedický, voděodolný pelech může být i v exteriéru. Lehátko vám zašleme na dobírku nebo uhradíte zálohu převodem. Po týdnu si k vám v předem domluveném termínu pošleme přepravní službu, která lehátko vyzvedne a následně vám zálohu pokrácenou o 300 Kč za poštovné vrátíme na váš účet.

Při následné koupi lehátka vám záloha bude VRÁCENA V PLNÉ VÝŠI, resp. započtena s cenou nového lehátka bez poštovného.  

K lehátku je možné zapůjčit i matraci s podhlavníkem na lehátko Anadi, rovněž oproti vratné záloze cca 75% z ceny matrace. V tomto případě je potřeba na psa dohlédnout - pokud se jedná o jedince, který tyto typy pelechů ničí, je třeba mu matraci ihned odebrat. V případě poškození matrace bude její cena odečtena ze zálohy.

Aby se předešlo poškození při přepravě, lehátko je nutné zabalit důkladně stejným způsobem, jakým bylo zabalené při dodání.
V případě poškození lehátka nebo matrace včetně poškození vzniklé při přepravě vinou nesprávného balení (viz pokyny výše), budou ze zálohy odečten náklady na opravu poškozeného zboží.

Po vyzkoušení můžete lehátko koupit.

Velikosti k zapůjčení

L - 67,5 x 95 x 19 cm pro psy do 100 kg
XL - 80 x 110 x 24,5 cm pro psy do 100 kg
2XL - 100 x 140 x 24,5 cm pro psy do 100 kg
(Při testech TÜV byla lehátka Anadi úspěšně podrobena zátěži 250 kg.)

Můžete si tak snadno ověřit, zda bude lehátko vašemu psovi vyhovovat, případně jaká velikost je pro něho nejvhodnější. 

Info, všechny velikosti, aktuálně dostupné barvy najdete v kategorii Lehátka Anadi.

nebo na telefonu 777 337 317.

Objednáním zapůjčení lehátka pro psa, příp. matrace, souhlasíte se vším zde uvedenýmPokud dojde k poškození nebo ztrátě některé ze součástí předmětu zapůjčení včetně poškození vinou nedodržení pokynů k užívání, balení, lehátko nebo matrace budou neúměrně zašpiněné, neočištěné, nekompletní nebo dojde k poškození matrace psem, bude odpovídající poplatek vyúčtován a odečten ze složené zálohy.