telefon + 420 777 337 317
/

Zapůjčení lehátka pro psa na 1 týden

Kód produktu: RENTLAnadi
Velikost lehátka: Zvolte variantu, prosím
Zapůjčení matrace: Zvolte variantu, prosím

Přizpůsobení produktu:

Velikost lehátka:
Zapůjčení matrace:

Cena od
2500 Kč vč. DPH
Vyberte variantu

Pravidla zapůjčení

Možnost zapůjčení lehátka i s matrací na 1 týden oproti vratné záloze (cca 75% z ceny lehátka), ze které bude v případě, že si následně nekoupíte nové lehátko, po vrácení nepoškozeného lehátka odečteno poštovné 300 Kč (1 balík k zákazníkovi, 1 balík zpět, platí v rámci ČR, ostatní země individuální kalkulace dopravy). V případě zapůjčení lehátka + matrace (pokud si následně nekoupíte nové lehátko) bude ze zálohy odečteno poštovné 500 Kč (2 balíky k zákazníkovi, 2 balíky zpětplatí v rámci ČR, ostatní země individuální kalkulace dopravy). Lehátko vám zašleme na dobírku nebo uhradíte zálohu převodem. Po týdnu nás kontaktujeme a my k vám v předem domluveném termínu pošleme přepravní službu, která lehátko vyzvedne a následně vám zálohu pokrácenou o poštovné vrátíme na váš účet poté, co nám číslo účtu zašlete mailem.


Při následné koupi lehátka vám bude záloha VRÁCENA V PLNÉ VÝŠI, resp. započtena s cenou nového lehátka bez poštovného. Tzn. nebudete platit poštovné ani za zápůjční, ani za nové lehátko.

K lehátku je možné zapůjčit i matraci s podhlavníkem - v tomto případě je potřeba na psa dohlédnout - pokud se jedná o jedince, který tyto typy pelechů ničí, je třeba mu matraci ihned odebrat.

V případě poškození lehátka nebo matrace bude odečtena ze zálohy částka úměrná poškození.

Aby se předešlo poškození při přepravě, lehátko i matraci je nutné zabalit stejným způsobem, jakým byly zabalené při dodání. 
V případě poškození lehátka nebo matrace vzniklé při přepravě vinou nesprávného balení, budou ze zálohy odečten náklady na opravu poškozeného lehátka nebo matrace.

Velikosti k zapůjčení

Lze půjčit tyto velikosti lehátek (+ matrace ve stejných velikostech):

L - 67,5 x 95 x 19 cm
XL - 80 x 110 x 24,5 cm
2XL - 100 x 140 x 24,5 cm

Můžete si tak snadno ověřit, zda bude lehátko vašemu psovi vyhovovat, případně jaká velikost je pro něho nejvhodnější. 

Info, všechny velikosti, aktuálně dostupné barvy najdete v kategorii Lehátka Anadi.

Pokud máte k této službě nějaké další dotazy, zodpovíme je na telefonu 777 337 317.

Objednáním zapůjčení lehátka, příp. matrace, souhlasíte se vším zde uvedeným. Pokud dojde k poškození nebo ztrátě některé ze součástí předmětu zapůjčení včetně poškození vinou nedodržení pokynů k užívání, balení, lehátko nebo matrace budou neúměrně zašpiněné, neočištěné, nekompletní nebo dojde k poškození matrace psem, bude odpovídající poplatek vyúčtován a odečten ze složené zálohy.