telefon + 420 777 337 317
/

Omyvatelný luxusní ortopedický pelech Anadi Royal 2 v 1 M - XXL

Kód produktu: P_Royal
Velikost: Zvolte variantu, prosím

Přizpůsobení produktu:

Velikost:

Cena od
2380 Kč vč. DPH
Vyberte variantu

Pokud vašemu pejskovi z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje lehátko, možnou alternativou je tento na první pohled luxusní, praktický, krásný a velmi pohodlný ortopedický pelíšek z umělé kůže. Je ozdobou každého interiéru. Ale nejen to, je také velmi praktický, hygienický, snadno a rychle se vyčistí v jakékoliv velikosti. Zdravé ortopedické ležení ideální nejen jako prevence pro zdravé psy, ale obzvláště vhodné pro psy s ortopedickými problémy nebo seniory. Pelíšek Royal 2v1 byl konstruován z vybraných materiálů a s ohledem na praktické použití bez kompromisů, tomu odpovídá i jeho vyšší cena.

Ortopedický pelech Royal se skládá ze dvou částí:

  • Ortopedické matrace Royal, jejíž základ tvoří kvalitní pěna s velmi dobrou oporou těla a tvarovou stálostí. Horní vrstvu tvoří paměťová pěna přizpůsobivá tělu, rozkládá jeho hmotnost a vytváří protitlak. Nejedná se o žádnou drť, z identických materiálů se vyrábí ortopedické matrace pro lidi. Matrace je zdobená pikováním.
  • Studny, což jsou vlastně široké a robustní okraje se dnem, proto "studna". Okraje jsou vyplněné tvarově stálou kvalitní pěnou, které slouží psovi jako velmi pohodlná opora hlavy, jako polštář. Okraje jsou po celém obvodu pelíšku, pes nebo více psů může jakkoliv měnit polohu a stále si má kam položit hlavu. Výška je přizpůsoběná velikosti pelíšku, je přiměřená pro plemena psů, kterým je konkrétní velikost určená. Okraje jsou spojeny dnem a celá robustní Studna je velmi stabilní.

Ortopedická matrace je použitelná zvlášť, což je velmi praktické především v případě, kdy se psem často cestujete. Mohutná studna zůstane doma na svém místě, na cesty se vezme pouze matrace, která je skladná a pes na ní může ležet v autě i v hotelu.

Ortopedická matrace i studna jsou vyrobené  z umělé kůže, která patří k nejpraktičtějším pevným potahovým materiálům. Nevsakuje se do něho voda, nezapichují se chlupy,  nevstřebává jemný prach a pyly. Po vytření vlhkým hadrem, v případě většího zašpinění mýdlovou vodou, dosáhnete jednoduchým a rychlým způsobem hygienické čistoty. Pelíšek z umělé kůže je tedy velmi vhodný především do domácností, v nichž některý z jejích členů trpí alergií či se alergie může potenciálně rozvinout u dětí (dědičné předpoklady). Nečistoty i mastnota ze psích pochoutek se z matrace i z okrahů lehce setře. Po vyčištění vypadá tento luxusní pelech dlouhodobě jako nový, oproti látkovým pelechům. Pikování dodává umělé kůži luxusní vzhled. Spodní stranu tvoří omyvatelný PVC materiál. Potah je opatřen zipem, matraci lze z potahu vyjmout. Studna je opatřena zipem ze spodní strany pelechu po celém jejím obvodu. Rozebírání pelechu a matrace je ale zbytečné, jednou s velkých devíz tohoto pelíšku je jeho snadná a rychlá údržba bez nutnosti jeho rozebírání a praní - viz výše.

K ortopedickému pelíšku Royal je možné ještě dokoupit tenkou cestovní plyšovou matraci Bones jako zimní úpravu, případně je možné vložit i do pelíšku Vetbed v období, kdy se pes z vycházet vrací promočený a zmrzlý.

Barva:

černá

Rozměry:

M - 65 cm x 80 cm x 13 cm

L - 85 cm x 110 cm x 17 cm

XL - 100 cm x 130 cm x 22 cm - pouze osobní odběr

XXL - 120 cm x 160 cm x 23 cm - pouze osobní odběr

Vyrobeno v EU

UPOZORNĚNÍ - velikost XL a 2XL pouze na osobní odběr, zatím pouze v Praze (Praha 9 - Újezd nad Lesy a Praha 4 - Spořilov). Jedná se o nadrozměrný balík, poštovné by bylo neúměrně vysoké.