Lehátko Anadi - Pelech pro velké psy

pelech pro velké psy

Výhody lehátka pro psy

Použití v interiéru i exteriéru – luxusní pelíšek pro střední a velké psy, který lze bez újmy používat i ve venkovních podmínkách celoročně na nezastřešeném místě při jakémkoliv počasí. V zimě zabrání prochladnutí vašeho psa, rychleschnoucí potah je použitelný i v nepříznivém počasí. V létě se nezahřívá, je prodyšný, vzduch skrz potah cirkuluje, takže poslouží jako chladící podložka pro psa.

Lehátko je odolné vůči přímému a dlouhodobému působení povětrnostních vlivů (déšť, sníh, přímé slunce). Rychle schne, voda jím částečně prochází. Potah Batyline® se na slunci nezahřívá a nebledne, a to ani tmavé barvy. Je odolný vůči plísním. Jedná se o hygienický a voděodolný pelech pro psy.

Zdravé ležení - pohodlné, protiotlaková prevence a ideální pružná ortopedická podpora.

pelíšek pro velké psyPsi mají rádi vyvýšená místa, navíc z vyvýšeného pelíšku se všem, ale především psům s onemocněním pohybového aparátu, podstatně lépe vstává, než z pelíšku umístěného na podlaze. Rovněž psí senioři tento komfort ocení.

Optimální vzdálenost od studené podlahy a přízemního průvanu. Při umístění venku tak šetří ledviny psa, což může mít v konečném důsledku vliv na délku jeho života. V létě naopak funguje jako chladící podložka pro psa.

Pelechy pro velké psy s vysokou nosností, certifikováno TÜV SÜD Czech s.r.o , Inspekční certifikát evid. č. 08.827.253

Pevnost a stabilita - chápeme, že psovi lze jen stěží vysvětlit, že lehátko je určené především k odpočinku. Musí tedy bez újmy odolat i řádění divokých psích puberťáků. Skvělým způsobem nahradí pelechy a pelíšky pro střední a zejména velké psy.

Potah Batyline® se díky originálnímu technickému řešení neprověšuje, má ideální střih, v rozích nejsou mezery, které mohou být příčinou zranění psa. A to od zatrženého paspárku po zlomený prst či nohu s následnou artrózou.

Lehátko je rozebíratelné, rozebírání a skládání nesnižuje životnost lehátka.

Lehátko může doplnit odolná matrace pro velké psy, která je pevně fixovaná a neposouvá se. Díky typu matrace s podhlavníkem je lehátko rovněž použitelnné jako pohodlný pelíšek pro malé psy.

Omyvatelné lehátko se velmi snadno a rychle čistí. Nejen samotné lehátko, ale i prostor pod lehátkem a jeho okolí uklidíte během několika okamžiků. Při použití v interiéru je to ideální pelech nejen pro velké psy, ale zejména pro alergiky a psy s kožními problémy. A to nejen psy, ale i jejich majitele. Polštářové pelechy do sebe lehce vstřebávají vlhkost, zápach, prach, pyly, a pokud se pravidelně neperou, mohou se stát domovem roztočů, blech. Potah lehátka je vyroben z unikáního materiálu, který je rezistentní vůči mikroorganismům, plísním. S lehátkem je hygiena prostředí o mnoho snazší a maximálně důkladná.

Potah lze prát na 40 stupňů. Není to však potřeba, pelech lze očistit vlhkou houbičkou, při větším znečištění pak pomocí kartáčku pod sprchou nebo při venkovním umístění s použitím hadice. Při velkém znečištění použijeme navíc běžný čistící prostředek a zbavíme tak lehátko špíny a nepříjemného zápachu dokonale.

Pro větší komfort nebo v chladnějším období lze do pelíšku vložit originální matraci Anadi, a to buď klasickou nebo komfortní s podhlavníkem. Matrace se k lehátku připevní velmi rychlým a jednoduchým způsobem, je na lehátku stabilní, neshrnuje se. Výhodou matrace je její měkkost a lehkost, díky které je použitelná i samostatně, např. při cestování, do auta, hotelu.

Vypadá dlouhodobě dobře i při umístění venku díky použitým materiálům.

Popis lehátka

Použité materiály jsou nejvyšší kvality, pocházejí ze zemí EU a zaručují nejvyšší kvalitu těchto luxusních pelíšků pro psy.

Pelech pro velkého psa na celý život – lehátko je kompletně servisovatelné, náhradní díly jsou skladem.

 psí pelíšky pelechy a postele pro psy ortopedické pelechy pro velké psy pohovka pro psy luxusní pelech pro velkého psa 

Konstrukce: všechny díly ušlechtilá nerezová ocel, rohy jsou vyrobené ze speciálního plastu se skelnými vlákny, ve kterém je zalisovaná kovová vložka se závitem. Nohy jsou zpevněné speciálními nerezovými díly. Součástí konstrukce je nerezová lišta, díky které je potah vypnut na maximum a neprověšuje se.

Lehátko Anadi je vyrobené z nerezové tyčoviny 2,5 x 2,5 cm. Verze Anadi Masive je vyrobená z nerezové tyčoviny 3 x 3 cm. Tato verze je vhodná tam, kde je předpokládaná opravdu extrémní a intenzivní zátěž, např. do větší chovatelské stanice velkých plemen.

Potah: original Batyline® - flexibilní kompozitní textílie výjimečných vlastností pro vnitřní i venkovní použití. Výrobní proces termofixace zajišťuje výjimečnou odolnost proti roztržení, parametry tkaniny v tahu jsou 4,4 tuny na m². Složení příze zajišťuje barevnou stálost, nebledne ani při dlouhodobém umístění na přímém slunci. V horkém počasí se materiál neohřívá. Kromě odolnosti vůči UV záření vyniká Batyline® i velmi dobrou odolností vůči mikroorganismům, plísním.

Matrace Anadi: pro zvýšení komfortu lze na lehátko Anadi umístěné v interiéru snadným a rychlým způsobem připnout originální matrace Anadi. Jsou vyrobené na míru lehátkům a po připnutí velmi dobře drží. Z praktického lehátka je během chvilky velmi pohodlné a luxusně vypadající kanape. V nabídce jsou matrace s podhlavníkem, ideální především pro psy, kteří mají problémy s krční páteří a pro malá plemena. Tento typ je vhodný na použití v interiéru. Jednoduchá matrace bez podhlavníku je díky snadné údržbě použitelné jak v interiéru, tak v exteriéru.

Velikosti: S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Barvy potahu: černá, hnědá a dle aktuální nabídky

lehátka pro psy pelíšky pro psy

KOUPIT LEHÁTKO / MATRACI         PŮJČIT LEHÁTKO / MATRACI